Five the Biggest Twists in season 3

26. května 2016 v 21:04 | Adele&Hann |  The 100

Čekání na čtvrtou sérii si můžete zkrátit tímto článkem, ve kterém se podíváme na ty nejzásadnější zvraty ve třetí sezóně. A vy můžete psát do komentářů, které okamžiky byly podle vás nejzásadnější...

Výbuch v Mount Weather

Epizoda: 3×03 - Ye Who Enter Here

Obyvatelé Arkádie si plně uvědomují, že v Mount Weather je stále spoustu zásob a lékařského vybavení, proto se tam rozhodne část přeživších na nějaký čas usadit. To se ovšem nelíbí Zemšťanům. I když hořko těžko překousávají tuto situaci, ledová královna Nia vysílá svého atentátníka, aby srovnal Mount Weather se zemí včetně obyvatel Arkádie.

Titus omylem zastřelí Lexu

Epizoda: 3×07 - Thirteen

Titus si uvědomuje, že Lexa se v poslední době rozhoduje podle citů ke Clarke, a nemyslí na to, co je pro její lid nejlepší. Titus se rozhodne odstranit Clarke ze hry, ale při pokusu o vraždu nechtěně zabije Lexu. Zároveň se také dozvídáme, že uvnitř Lexy žije druhá umělá inteligence, kterou vytvořila Becca.


Lincolnova poprava

Epizoda: 3×09 - Stealing Fire

Marcus Kane, Octavia a Lincoln konečně utíkají z Arkádie před Charlesem Pikem, ale Pike rozhlasem vyšle uprchlíkům zprávu, že popraví zbylé uvězněné Zemšťany, pokud se Kane a ostatní nevzdají. Lincoln celou věc bere na sebe, loučí se s Octavií a vzdá se Pikeovi. Ten ho bez milosti popraví.


Luna si nevzala čip

Epizoda: 3×14 - Red Sky at Morning

Když Ontari zabije všechny temnokrevné, Clarke nemá příliš možností, do koho vložit Plamen. Proto se vydává na utajenou ropní plošinu za Lunou, která je jedna z posledních temnokrevných a kdysi z hlavního města Polis utekla. Luna je tak poslední nadějí v boji proti A.L.I.E.. Luna ovšem čip odmítá, i když A.L.I.E. zmasakruje její lid.


Octavie probodne Pikea

Epizoda: 3×16 - Perverse Instantiation (Part II)

Charles Pike popravil Lincolna a Octavie nemyslí na nic jiného než na pomstu. Ve finálové epizodě v kritické chvíli Pikea zraní, což způsobí ztrátu strategické pozice v boji proti A.L.I.E.. Následně si obě postavy uvědomí, že musí spolu spolupracovat a Pike dokonce Octavii zachrání i život. Vypadá to, že je po konfliktu, ale zničehonic Octavie Pikea zabije.

(source: edna.cz)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama