Who will survive ???

16. května 2016 v 10:32 | LadyD |  The 100

Předposlední epizoda třetí řady zanechala osudy několika postav zahalený stínem, takže vůbec nevíme, kdo je aktuálně naživu a kdo je mrtvý. Tvůrci nás můžou ovšem mást a ve finále mohou zemřít postavy, o kterých si myslíme, že jsou v bezpečí.


Velitelka Zemšťanů

Nad trůnem Zemšťanů se opět stahují mračna. Po smrti Lexy se k moci dostala Ontari, ale ani ta nevydržela vládnout příliš dlouho. Nejen že vládla bez Plamene, ale v posledních pár epizodách je pouhým pěšákem ve hře A.L.I.E. a Jahy. Navíc v poslední scéně utrpěla vážná zranění a zřejmě se s ní můžeme rozloučit jako se stávající velitelkou.
Pokud Zemšťani budou držet tradici a velitekou by se měla stát temnokrevná, jasná volba by padla na Lunu, která ovšem trůn odmítá. Možná že se ve finále třetí sezóny dočkáme ještě nějakého zvratu, který ovlivní všechny klany na Zemi a tradice Zemšťanů se už nadále nebudou ctít. V komentářích si tipněte, kdo by mohl na trůn Zemšťanů v příští epizodě usednout.


Komu visí život na vlásku?

První část finále nechala poměrně dost postav na pospas smrti a v tuto chvíli není jasné, zda všechny postavy, které se v epizodě dostaly do nebezpečí, vůbec přežily. První otazník visí hned nad Roanem, který byl střelen Kanem. Roan má ovšem dost vyztuženou výzbroj a zdá se, že by postřelení mohl přežít.
Další otazník visí nad Kanem a Indrou, která se Marcuse rozhodla zachránit před výbuchem. Kane zřejmě přežije, ale u Indry, která byla v přímém epicentru výbuchu, už to není tak jisté. Své smrti se v epizodě dále těsně vyhnula Abby Griffin a Monty Green. Je nepravděpodobné, že by tyto dvě postavy zemřely na zranění, která se jim přihodila v epizodě.


Kdo zemře?

Příští týden nás čeká druhá část finále s názvem Perverse Instantiation (Part II) a je možné, že někdo půjde s kola ven a neprobojuje se do čtvrté sezóny. Bude to Jasper, který nyní ohrožuje životy Raven a Montyho? Nebo padne někdo ze silné trojky Clarke, Bellamy, Octavia?

Pište svoje tipy do komentářů...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama