Octavia becomes darker ...

21. června 2016 v 21:37 | Adele&Hann |  The 100

Octavia na konci minulé řady udělala překvapující čin a ve čtvrté řadě se stane zcela jinou postavou. V nové sérii také budeme sledovat Jahovo vykoupení a opět se setkáme s Lunou. Také víme, kdy přibližně začne čtvrtá řada.

Finálová scéna třetí řady v epizodě Perverse Instantiation (Part II) byla nečekaně věnována Octavii Blake, která v ní zabila Charlese Pika. I když už to vypadalo, že by Octavia mohla odpustit Charlesovu popravu Lincolna, chladnokrevně ho před svými přáteli zabila a následně odešla.


Tuto sezónu jsme sledovali, jak Bellamy okusil pohár zla, příští rok něco podobného můžeme čekat u Octavie. Její představitelka Marie Avgeropoulos prohlásila o vývoji své postavy, že příští rok si projde Octavia peklem, stane se mnohem temnější postavou a čeká nás několik zvratů spojených právě s jejím charakterem.Hlavní postavou ve čtvrté řadě stále zůstane Thelonius Jaha. Isaiah Washington prohlásil, že v další sezóně budeme sledovat, jak se Jaha vyrovnává s následky svých činů a chce se u ostatních obyvatel Arkádie vykoupit. Také se v příští sezóně dočkáme opět Luny, kterou ztvárnila herečka Nadia Hilker. Spekuluje se, že se objeví i Roan.
Na konci týdne stanice CW ohlásila premiéry nových řad seriálů, ale bohužel datum premiéry nebylo stanoveno pro The 100. Co to znamená? Série se opět nedočkáme na podzim jako minulý rok, ale čtvrtá řada bude vysílána v tzv. mid-season. Nejspíše se nových dílů dočkáme v lednu/únoru. Zatím nebylo potvrzeno, zda můžeme očekávat znovu šestnáct epizod.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama