Will be Octavia pregnant ??

6. prosince 2016 v 23:31 | Adele&Hann |  The 100

Na internetu se objevily nové spekulace ohledně Octavie Blake, která by mohla být ve čtvrté řadě těhotná, a to by bylo tou velkou změnou, o které se v posledních týdnech a měsících hovořilo. Také bylo definitivně potvrzeno, zda se fanoušci mohou v příští řadě těšit na tolik oblíbenou Lexu.Začneme tou špatnou zprávu. Lexa se ve čtvrté řadě vůbec neobjeví. Dle sdělení tvůrce Jasona Rothenberga má být Lexa skutečně mrtvá a to, že jsme ji viděli ve finále třetí řady s názvem Perverse Instantiation nic neznamená. Lexa se zázračně nevrátí k životu a nemá se objevit ani ve flashbacku či přeludu.

Nyní k té šťastnější zprávě. Octavia Blake má ve čtvrté sérii být jednou z nejpropraco­vanějších postav a většina článků se také točila právě okolo ní. Ve čtvrté sérii se po zabití Charlese Pikea má stát mnohem temnější postavou a dle posledních zpráv má snad narazit také na nového muže, se kterým by v budoucnu mohla tvořit pár.

Před měsícem jsme vám přinesli článek, ve kterém byla spoustu fotek a mohli jsme na nich vidět představitele hlavních rolí. Octavia mezi nimi ovšem chyběla a údajně se její představitelka Marie Avgeropoulos nemá ukazovat na place. Spekuluje se, zda je to z důvodu, že Octavia je těhotná. Tato informace není ovšem potvrzená. Pokud je opravdu v jiném stavu, bude dítě Lincolna, nebo právě nového nápadníka, o kterém jsme psali?

Chtěli byste, aby Octavia byla těhotná? A bude vám chybět Lexa? Připomínáme, že čtvrtá série se vrátí už 1. února 2017.

(source: edna.cz)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama