Will there be a book prequel?

3. prosince 2016 v 14:28 | Adele&Hann |  The 100

Jestliže jste velkým fanouškem The 100, určitě se vám líbí pohledy do minulosti, do doby předtím, než byla výsadková loď poslána na Zem. Během tiskové konference v San Diegu producent seriálu Jason Rothenberg prozradil, že se pustil do psaní prequelu, který by mohl vyplnit všechny možné mezery.


"Můžu vám prozradit, že pracuji na románu, který nás vrátí zpátky a bude vyprávět některé z velkých bodů příběhu, které více přiblíží dění seriálu. Chci tím říct, že to bude post-apokalyptický, úžasný román, který vyplní spoustu mezer, které si myslím, že fanoušky zajímají. Pracuji na něm společně s Alloy Entertainment. Ještě jsme nevybrali spisovatele, se kterým na tom budu pracovat."

Vypadá to, že tento "projekt" je ve velké fázi plánování, ale pokud se uskuteční, mohl by zodpovědět mnoho otázek, které fanoušci The 100 mají k životu na Arše, a možná i k životu na Zemi předtím, než Stovka přistála. (V této chvíli je vše jen spekulací, ale prequel o Zemšťanech by byl úžasný.)Ačkoliv Rothenberg neměl čas zacházet do nějakých detailů, konverzace se stočila i k možným pohledům do minulosti v následující sérii. Řekl, že jsou možné, ale vzpomínky by musely být ukázány ve správnou chvíli, jako například v první sérii, kde se zjistilo, že za smrt otce Clarke nemůže Wells, ale Abby, nebo například ve druhé sérii, kde bylo odhaleno, že to byla Raven a ne Finn, kdo se "procházel" po Vesmíru. Rothenberg prozradil, že ho pohledy do minulosti baví, ale pouze když se to týká i současného příběhu na Zemi.


(source: edna.cz)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama