The 100

4x06 We Will Rise - Promo

14. března 2017 v 15:24 | Adele&Hann

4x06 We Will Rise - Synopsis

14. března 2017 v 15:18 | Adele&Hann

Poté, co Ilian nechal vybuchnout Arkádii, a zničil tak šanci na přežití nejméně sto lidem, musí tým vymyslet jiný plán. A zatímco Clarke musí spolupracovat s Roanem, Abby se pokouší vymyslet, jak zachránit svět pomocí černé krve.

Renewed for season 5 ...

10. března 2017 v 23:57 | Adele&Hann

Tak, a teď se zhluboka nadechněte a nechte ze srdce spadnout ten obrovský těžký balvan. Stanice The CW právě oznámila, že své postapokalyptické drama The 100 oficiálně prodlužuje pro pátou sérii!

Prozatím nebylo oznámeno, kolik epizod bude pátá řada obsahovat. Seriál aktuálně vysílá čtvrtou sérii ve středeční večery.


Source: ► HERE

Improved Raven,Impetuous Riley and Grounder's Army

9. března 2017 v 0:53 | Adele&Hann

Minulá epizoda The Tinder Box posunula děj výrazně dopředu. Válka mezi Ledovým národem a Skaikru byla na spadnutí, ale objevily se nové skutečnosti, které zamíchaly kartami a vše je nyní úplně jinak. Jak se s velikou ztrátou nyní vypořádá Arkádie i Ledový národ?

Dle trailerů to vypadalo, že epizoda The Tinder Box bude začátkem války mezi Ledovým národem a Skaikru. Král Roan, jenž se nyní cítí ohrožen ze ztráty Plamene a své nevhodné dohody se Skaikru, kterou jeho lid neschvaluje, se vydává se svou armádou převzít Arkádii. Do toho se na šachovnici vyskytují nové figurky, které mohou odstartovat začínající konflikt.

4x05 The Tinder Box - Stills

3. března 2017 v 11:20 | Adele&Hann

Roanovi už došla veškerá trpělivost a se svými cennými zajatci táhne s vojskem směrem k Arkádii, kterou chce převzít. Clarke se jako diplomat vydává vyjednávat s králem. Má ale šanci na dohodu, když Roanovi zatajila důležité informace o apokalypse? Podívejte se na stillsky k epizodě 4x05 The Tinder Box ...

image host image host image host image host image host

image host image host image host image host image host

4x04 A Lie Guerded - Stills

23. února 2017 v 19:01 | Adele&Hann

Stillsky z dnešní epizody 4x04 A Lie Guarded ...

image host image host image host image host image host

image host image host image host image host image host

Will Luna save the entire human race through her blood?

23. února 2017 v 18:43 | Adele&Hann

V epizodě The Four Horsemen do Arkádie dorazila Luna se svými druhy. Chvilku to vypadalo, že ani jeden z nich se nedožije konce dne, ale závěr dílu odhalil poměrně zásadní věc v celé zápletce čtvrté řady. Může být Luna klíčem k záchraně, který tak Clarke zoufale hledá?

Hned v úvodu epizody The Four Horsemen do Akádie dorazí Luna se zbytkem svých lidí. Jelikož je Luna na konci epizody nejspíše mezi posledními žijícími z jejího klanu, můžeme si další klan Zemšťanů označit za vyhubený. Luna patřila ke klanu Floukru, v obecné řeči se jim přezdívalo Boat people. Jedná se o skupinu Zemšťanů, kteří žili na ropné plošině, kam jsme se vydali ke konci třetí série.

4x03 The Four Horsemen - Stills

19. února 2017 v 16:57 | Adele&Hann

Trošku se spožděním, ale přece .. stillsky k aktuální epizodě 4x03 The Four Horsemen ...

image host image host image host image host image host

image host image host image host image host image host

How long will the truce between Skaikru and Grounders?

14. února 2017 v 17:01 | Adele&Hann

Sotva se v minulé epizodě Echoes obnovilo příměří mezi Zemšťany a Arkádií, tak hned v další epizodě bylo ohroženo několika zbrklými a nezodpovědnými činy. Vyburcuje k válce Zemšťany Ilian, nová postava, která prokoukla velice riskantní tah Octavie?

V epizodě Heavy Lies the Crown jsme konečně poznali Iliana, dlouho dopředu avizovanou postavu, kterou hraje poměrně nezkušený herec Chai Romruen. Ilian byl v průběhu třetí série pod vlivem A.L.I.E. a byl nucen zabít svého bratra. Následně musel snést ještě jednu ztrátu ve svém životě a to smrt své matky. Ilian si následně po osvobození své mysli vybral tu nejjednodušší cestu a ze všeho viní Skaikru.

4x03 The Four Horsemen + CZ Subtitles

14. února 2017 v 16:53 | Adele&Hann

How did the season 4 Premiere ?

8. února 2017 v 17:45 | Adele&Hann

Seriál The 100 je konečně zpět a s ním i nová epizoda Echoes, která odstartovala divokou zápletku. Zatímco stoupá úroveň radiace a Země bude do šesti měsíců neobyvatelná, Zemšťani a Skaikru už spolu kvůli Ledovému národu znovu začínají bojovat. Co vše odhalila nová epizoda?

Po osmi měsících se vrátil na televizní obrazovky seriál The 100. Zatímco my diváci jsme čekali takovou dobu, v seriálu neuběhl ani den a začíná se přesně tam, kde skončila třetí řada. Proto není na škodu si v našem článku zopakovat, co důležitého se během třetí sezóny přihodilo. I když natáčení čtvrté řady začalo několik týdnů po natáčení finále třetí sezóny, žádný herec během pauzy neprošel razantní obměnou vlasů a vousů, aniž by to bylo poznat.

4x02 Heavy Lies the Crown - Promo + CZ Subtitles

7. února 2017 v 1:02 | Adele&Hann

4x02 Heavy Lies the Crown - Stills

4. února 2017 v 18:26 | Adele&Hann

Objevily se stillsky k epizodě 4x02 Heavy Lies the Crown...

image host image host image host image host image host

image host image host image host image host image host

4x02 Heavy Lies the Crown - Synopsis

4. února 2017 v 17:56 | Adele&Hann

Roan se bude zotavovat ze svého zranění, ale i tak ho nenechá Echo v klidu odpočívat. Echo si bude chtít upevnit svou pozici mezi Ledovým národem a poukázat na to, že Roan je slabým vůdcem. Jak dlouho bude tento velitel kralovat?

Jason Rothenberg about season 4

1. února 2017 v 22:37 | Adele&Hann

Zdá se, jako bychom čekali roky na navrácení The 100, což je vlastně docela trefné, protože v seriálovém světě je osm měsíců věčnost. Nakonec jsme se ale dočkali, čtvrtá série dnes večer staruje v USA, a tak je rozhodně dobrá chvíle na rozhovor o tom, co nás čeká.

4x01 Echoes - Stills

14. ledna 2017 v 18:24 | Adele&Hann


Čtvrtá řada se blíží a já vás přináším stillsky k prví epizodě 4.série 4x01 Echoes ...

image host image host image host image host image host

image host image host image host

Behind the Scenes #01

9. ledna 2017 v 15:59 | Adele&Hann

Pohledala jsem několik fotek z natáčení :) Tak ať se vám líbí :D

image host image host image host image host

Season 4 - First Stills

8. ledna 2017 v 13:25 | Adele

Datum premiéry 4.série se nezadržitelně blíží. Já vám dnes přináším první stillsky ke 4.sérii ...

image host image host image host

Who Survive? New trailer for season 4 ...

7. ledna 2017 v 18:08 | Adele&Hann
Je to něco málo přes dva týdny, co byla vypuštěna oficiální upoutávka na čtvrtou sérii, a jelikož se nám její premiéra nezadržitelně blíží, je jasné, že světlo světa spatří více upoutávek a fotografií. A právě dnes vám přinášíme další upoutávku, která je sice kratší, ale za zhlédnutí určitě stojí.

Trailer for season 4!

14. prosince 2016 v 21:43 | Adele&Hann
Konečně jsme se dočkali traileru, který dneska vyšel a díky mé drahé kolegyni Adele bych to věděla kdoví kdy.


Mám z něj úžasný pocit, strašně moc se těším a myslím, že to s Adele už déle nevydržíme :) :D
Užijte si trailer! ;)

Hann

Will be Octavia pregnant ??

6. prosince 2016 v 23:31 | Adele&Hann

Na internetu se objevily nové spekulace ohledně Octavie Blake, která by mohla být ve čtvrté řadě těhotná, a to by bylo tou velkou změnou, o které se v posledních týdnech a měsících hovořilo. Také bylo definitivně potvrzeno, zda se fanoušci mohou v příští řadě těšit na tolik oblíbenou Lexu.

Officially confirmed: The 100 will return in February

5. prosince 2016 v 22:30 | Adele&Hann

Již v září začala po internetu kolovat informace, kdy se seriál The 100 vrátí se svou čtvrtou sérií. Mělo se jednat o 21. (u nás 22.) leden 2017. Ale kdy se tedy na novou sérii můžeme oficiálně těšit?

Making season 4

3. prosince 2016 v 16:22 | Adele&Hann
Našla jsem takovou perličku, o kterou se s vámi musím podělit.


Jak já bych si přála být na natáčení The 100 :)

Hann

Will there be a book prequel?

3. prosince 2016 v 14:28 | Adele&Hann

Jestliže jste velkým fanouškem The 100, určitě se vám líbí pohledy do minulosti, do doby předtím, než byla výsadková loď poslána na Zem. Během tiskové konference v San Diegu producent seriálu Jason Rothenberg prozradil, že se pustil do psaní prequelu, který by mohl vyplnit všechny možné mezery.

Behind the Scenes S4

23. listopadu 2016 v 11:18 | Adele&Hann

Zde je pár fotek z natáčení 4 série, už se to blíží Smějící se

imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama